ELEKTROSTYMULACJA

Zbuduj sylwetkę marzeń

EMS oznacza Electric Muscle Stimulation i jest stosowany w fizjoterapii od dziesięcioleci z doskonałymi wynikami. Szybko rozszerzające się zastosowanie jako trening całego ciała zapewnia nam idealne połączenie bardzo skutecznego treningu siłowego i cardio.

Elektrostymulacja Mięśni


 • Co to jest EMS :
  Technologia EMS (electrical muscle stimulation) to sprawdzona klinicznie metoda elektrostymulacji mięśni. Elektrody przypięte do kombinezonu wysyłają impuls elektryczny, który pobudza układ nerwowy i wprowadza mięśnie w ruch. Dzięki temu możemy wykorzystać 100% naszego potencjału mięśni bez użycia ciężarów, bez obciążania stawów, bez kontuzji.
 • Co to jest trening EMS :
  Jest to trening personalny z użyciem najnowszej technologii EMS (elektrostymulacji mięśni). Dzięki niej możemy 4 razy szybciej spalić tkankę tłuszczową, zbudować masę mieśniową, działać rehabilitacyjnie, regeneracjyjnie. Wszystko to bez użycia ciężarów w max 30min.
 • Przebieg Treningu ( 3 etapy ) :
  1. Kardio – redukcja tkanki tłuszczowej, odtłuszczanie narządów wewnętrznych i  niwelowanie cellulitu
  2. Siła – Budowa masy mięśniowej, wzmocnienie mięśni wewnętrznych, szkieletowych
  3. Relax – Masaż relaksujący, rozluźniający mięśnie wewnętrzne, mięśnie przykręgosłupowe przez co niweluje ból pleców/stawów
 • Najważniejsze atuty EMS :
  1. Czas treningu 30min – W ciągu jednej wizyty przechodzimy przez 2 treningi (kardio, siła) i masaż rehabilitacyjny niwelujący bóle stawów, kręgosłupa. Wystarczy 30min 2x w tygodniu aby zbudować wymarzoną sylwetkę.
  2. Brak ciężaru – nie potrzebujemy ciężaru jako bodźca do zmobilizowania mięśni do pracy. Dzięki temu nie obciążamy stawów, nie eksploatujemy szkieletu – brak kontuzji.
  3. 4 x szybsze efekty – Trenujemy całe ciało jednocześnie – 12 partii mięśni  impuls stymuluje nasze włókna mięśniowe aż do 100 skurczy na sec. (co w naturalny sposób nie jesteśmy w stanie zrobić).
 • Atuty kombinezonu Xbody :
  1. dwadzieścia cztery elektrody 
  stymulacji 12 partii mięśni jednocześnie
  2. indywidualny program impulsu
  każdy kombinezon zaprogramowany jest indywidualnie do potrzeb ćwiczącego.
  3. obręcz barkowa
  jedyna maszyna ems stymulująca i rehabilitująca ramiona
  4. duże elektrody
  dla lepszej stymulacji elektrycznej
  5. możliwość trenowania w grupie
  nadajniki obsługujące do 6 osób jednocześnie
  6. bezprzewodowe połączenie
  dla większej swobody i komfortu treningu