ELEKTROSTYMULACJA

Zbuduj sylwetkę marzeń

EMS oznacza Electric Muscle Stimulation i jest stosowany w fizjoterapii od dziesięcioleci z doskonałymi wynikami. Szybko rozszerzające się zastosowanie jako trening całego ciała zapewnia nam idealne połączenie bardzo skutecznego treningu siłowego i cardio.

Benefity Elektrostymulacji

ZAOSZCZĘDŹ CZAS


Trening EMS potrafi pracować nad 12 partiami mięśni naraz, dzięki temu skuteczny trening wykonujemy w 20-30 minut, a nie w kilka godzin jak na tradycyjnej siłowni.

ZBUDUJ MIĘŚNIE


Elektrody w kamizelce są skierowane dokładnie na daną grupę mięśni, dlatego zaprogramowany impuls dociera prosto w pożądane miejsce. Chcesz wyizolować plecy ? Chcesz wyizolować klatkę piersiową ? Żaden problem, nasz Trener dostosuje trening dokładnie pod Ciebie.

POPRAW SYLWETKĘ


Impulsy wysyłane przez elektrody mogą być tak ustawione żeby dotarły do rzadko używanych mięśni, które nie są przez nas szkolone, przede wszystkim te przy kręgosłupie. Dzięki EMS poprawimy swoją posturę wzmacniając mięśnie szkieletowe, bez obciążania stawów.

ZDOBĄDŹ WYMARZONE CIAŁO


Trening EMS możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Może być to trening siłowy i wzmacniający jak i trening cardio podczas którego zrzucimy zbędne kalorie, pozbędziemy się tłuszczu i ujędrnimy nasze ciało.

NIE OBCIĄŻAJ STAWÓW


Podczas klasycznego treningu skurcz mięśnia wywoływany jest ruchem ciała, co bezpośrednio obciąża nasze stawy. Impuls EMS uderza w mięsień nie wywołując żadnego nacisku na stawy i kręgosłup.

ZBALANSUJ SWÓJ ROZWÓJ MIĘŚNI


Trening EMS może działać ogólnorozwojowo na wszystkie partie, ale może być też sprecyzowany na konkretny mięsień. Nieograniczona możliwość ustawienia impulsu może skupiać się na partii po urazie, lub też wyrównać siłę lewej ręki jeżeli prawa jest mocniejsza.